برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مارتن دمیکلیس ،از دعوت به تیم ملی ارژانتین شگفت زده شدم

شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۱۷ — ایرنا

مارتن دمیکلیس مدافع آرژانتینی تیم فوتبال باشگاه منچستر سیتی انگلیس گفت: از دعوتم به لیست اولیه تیم ملی فوتبال ارژانتین بسیار شگفت زده شدم .

مارتین دمیکلیس

دیمکلیس بامداد شنبه درجمع خبرنگار دربوینس آیرس افزود: افتخار بزرگی است که نصیبم شده واقدام ˈسابیلاˈ سرمربی تیم ملی آرژانتین به دعوتم به اردوی تیم ملی فوتبال کشورم برایی من خوشحال کننده است.

وی که حدود ۱۰ روز پیش با منچستر سیتی عنوان قهرمانی لیگ جزیره را بالای سر برده عنوان کرد: تصورکنید هنگامی که بادیگر بازیکنان دعوت شدهبه اردوی تیم ملی تمرین می کنید وتلاش خود را برای خودی نشان دادن وجلب نظر مربی بکار می بردید تاشاید درترکیب اصلی قرارگیرید چقدر دشوار است، اما این زحمت‌ها ارزش دارد.

دمیکلیس یادآور شد: حضورم در تیم ملی ارژانتین باگذشت یک زمان غیبت طولانی برایم بسیار حایز اهمیت است .

آخرین باری که دمیکلیس پیراهن تیم ملی فوتبال آرژانتین رابرتن کرد برمی گردد به اوخر سال ۲۰۱۲ هنگامی که آرژانتین مقابل بولیوی در هفته سوم رقابتهای انتخابی جام جهانی برزیل درمنطقه آمریکای جنوبی بانتیجه مساوی یک بر یک متوقف شد.

وی که جام جهانی ۲۰۱۰ را درآفریقای جنوبی باتیم ملی فوتبال ارژانتین تجربه کرده گفت: این فراخوان شاید نوعی تکریم من باشد زیرا نسبت به ابقایم در لیست نهایی ۲۳ نفره که قرارست همین روزها توسط سرمربی تیم ملی ارژانتین اعلام شود کمی تردید دارم .

سابیلا اخیرآ سطح فوتبال وقدرت بدنی دیمیکلیس را ستود واذعان کرده بود که شاید او درلیست نهایی جام جهانی برزیل انتخاب ابقا شود.

تیم ملی فوتبال ارژانتین یکی از حریفان تیم ملی فوتبال کشورمان درگروه ششم جام جهانی برزیل است در این گروه تیمهای ملی فوتبال بوسنی ونیجریه نیز حضور دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391