برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیفا: حذف بلاتر از تصاویر جام جهانی تعمدی نیست

دوشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۲۴ — ایرنا

رییس بخش تلویزیونی فیفا گفت نشان ندادن سپ بلاتر رییس فیفا و دیلما روسف رییس جمهور برزیل در تصاویر جام جهانی تعمدی نیست.

سپ بلاتر

هواداران فوتبال در ورزشگاه کورینتیانس هنگامی که تصویری از ابراز خوشحالی روسف هنگام گل زدن برزیل برابر کرواسی بر روی صفحه بزرگ تلویزیون داخل ورزشگاه پخش شد، او را هو کردند.

تصویر بلاتر نیز غالبا در جام های جهانی گذشته هنگامی که بر روی صفحه تلویزیون ورزشگاهها ظاهر می‌شد هو می شد. در مراسم افتتاحیه جام جهانی امسال نیز هیچ از این دو نفر سخنرانی نکردند.

اریکسون در پاسخ به این سوال که آیا نشان ندادن تصویر این دو نفر تعمدی است، از تصمیم تیم تولید که مسئول تصاویر پخش شده در ورزشگاهها و جهان است، دفاع کرد.

وی گفت تمرکز کار تیم تولید معطوف به اتفاقات داخل زمین و فوتبال است.

اریکسون افزود گاهی داشتن تصویری از قسمت جایگاه ویژه ورزشگاه امر خوبی است که در اولین مسابقه پخش شد.

وی گفت ما یک نسخه برای صفحات بزرگ و یک نسخه برای جهان تولید می کنیم.

روسف قصد دارد برای دومین بار نامزد ریاست جمهوری برزیل شود. دفتر روسف روز جمعه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد وی مرعوب پرخاش کلامی هواداران در جام جهانی نمی شود.

وی گفت این شعارها در مقایسه با شکنجه هایی که در زندان در دوران حکومت نظامیان متحمل شده، هیچ است.

روسف مرعوب توهین هایی که کودکان و خانواده‌ها نباید بشنوند نمی شوم.

اریکسون همچنین گفت فیفا جام جهانی را به نفع مخاطبان تلویزیونی و به بهای سلامت بازیکنان برگزار نکرده است. هرچند برخی مسابقات در هوای گرم برگزار می شود.

وی گفت: همه چیز به تایید کارشناسان پزشکی فیفا رسیده است و این موضوع از نظر آنها مسئله نبوده است.

وی همچنین گفت تا پایان برگزاری مسابقات جام جهانی، آمار مخاطبان تلویزیونی رکورد بالاترین میزان را در میان رویدادهای ورزشی از زمان ظهور تلویزیون خواهد شکست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391