برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گالاتاسرای ترکیه در پی به خدمت گرفتن سیدورف و کومان است

سه‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۲۱ — ایرنا

باشگاه فوتبال گالاتاسرای ترکیه مذاکرات خود را با «کلارنس سیدورف و رونالد کومان» دو مربی هلندی برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه آغاز کرد.

باشگاه گالاتاسرای در پی ناکامی در تلاش به منظور انتقال ˈمیرسئا لوچسکوˈ مربی رومانیایی تیم ˈشاختار دونتسکˈ اوکراین به این تیم، مذاکرات خود را با کلارنس سیدورف و رونالد کومان دو مربی هلندی برای جانشینی ˈروبرتو مانچینیˈ آغاز کرد.

افزون بر آن از ˈمارتین جولˈ دیگر مربی هلندی نیز به عنوان یکی از گزینه های مربیگری در تیم گالاتاسرای نام برده می شود.

ˈمیرسئا لوچسکوˈ مربی رومانیایی یکشنبه شب گذشته در تماس با رییس باشگاه گالاتاسرای ترکیه گفت: به علت موافقت نکردن رییس باشگاه شاختار دونتسک اوکراین، نمی تواند این تیم را ترک و هدایت تیم گالاتاسرای را برعهده بگیرد.

ˈاونال آیسالˈ رییس باشگاه گالاتاسرای گفت: لوچسکو به وی گفته است که تا یک سال دیگر در اوکراین خواهد ماند.

آیسال افزود: برای هدایت تیم فوتبال گالاتاسرای در پی عقد قرارداد با یکی از مربیان آلمانی و یا هلندی خواهیم بود.

این سخنان به معنای آن است که باشگاه گالاتاسرای قصد ندارد ˈمصطفی دنیزلیˈ را به عنوان مربی این تیم انتخاب کند.

رسانه های ترکیه پیشتر گمانه زنی کرده بودند؛ در صورتی که لوچسکو مربیگری گالاتاسرای را نپذیرد، مصطفی دنیزلی گزینه بعدی خواهد بود.

باشگاه فوتبال گالاتاسرای ترکیه هفته گذشته با انتشار اطلاعیه ای از جدایی ˈروبرتو مانچینیˈ سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال این باشگاه خبر داده بود.

پایگاه خبری ˈحریتˈ ترکیه با استناد به اطلاعیه باشگاه گالاتاسرای نوشت: دو طرف بر اساس مناسبات دوستانه و تفاهم از یکدیگر جدا شده اند. این باشگاه ضمن ارج نهادن به زحمات این مربی ایتالیایی، اعلام کرد که مانچینی هیچ طلبی از باشگاه گالاتاسرای ترکیه ندارد.

مانچینی نیز در این اطلاعیه با خداحافظی از هواداران تیم گالاتاسرای، از جدایی اش از این تیم ابراز تأسف کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391