برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هشدار پلیس برزیل به مسافران جام جهانی؛ کشتن و خوردن حیوان ممنوع!

پنجشنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۳۶ — ایسنا

پلیس برزیل جهانگردان را از کشتن حیوانات در این کشور بر حذر داشته و جریمه سنگینی برای این کار در نظر گرفته است.

کمتر از دو هفته به آغاز رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باقی مانده که پلیس برزیل جهانگردان را از خوردن حیوانات در این کشور بر حذر داشته و اعلام کرد جریمه های سنگینی را برای کسانی که چنین قانونی را نقض می کنند در نظر خواهد گرفت.

در بیانیه طولانی پلیس برزیل آمده است: " به خاطر جلوگیری از هر گونه اتفاق ناخوشایند و جریمه نشدن جهانگردان خوردن و شکار حیوانات در مدت زمان جام جهانی ممنوع است."

در بیانیه پلیس برزیل اسامی حیواناتی چون میمون، گنجشک، طوطی، پروانه، عنکبوت و عقرب آمده است.

در این بیانیه همچنین آمده است: خریدن جواهرآلاتی هم که به اعضای حیوانات همچون گوشت، دندان و مو مزین شده است ممنوع است. کسی که حیوانی را می خرد و یا شکار می‌کند باید ۱۷۰۰ یورو جریمه پرداخت کند و به احتمال زیاد هم برای او زندان هم درنظر گرفته خواهد شد. نباید تماشاگران حتی با افرادی هم که حیوانات غیرمجاز را خرید و فروش می کنند عکس بگیرند و یا آنها را همراهی کنند.

پیش بینی می شود که حدود ۶۰۰ هزار جهانگرد وارد برزیل شوند و از ۱۲ شهر میزبان رقابت های جام جهانی دیدن کنند. همچنین پیش بینی شده است که حدود ۳میلیون برزیلی هم از این ۱۲ شهر دیدن کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391