برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جوان‌ترین بازیکن جام‌جهانی کیست؟

سه‌شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۴۰ — باشگاه خبرنگاران

بازیکن ۱۸ ساله و یک ماهه کامرون جوان‌ترین بازیکن جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل نام گرفت.

تیم تیم ملی کامرون

فابریس اولینگا، بازیکن کامرون با ۱۸ سال و یک ماه جوان‌ترین بازیکن برزیل که نهمین بازیکن تاریخ جام‌جهانی است نام گرفت. البته جالب است که ۳ بازیکن دیگر کامرون در لیست ۱۰ بازیکن جوان جام‌جهانی حضوردارند.

ساموئل اتوئو دومین بازیکن جوان تاریخ جام‌جهانی با ۱۷ سال و ۳ ماه است و سالومون چهارمین بازیکن کامرونی است که با سن ۱۷ سال و ۶ ماه سن در این جام حضور داشت و پس از آن ریگوبرت سانگ هفتمین بازیکن با ۱۷ سال و ۱۱ ماه است.

جوان‌ترین بازیکن تاریخ ‌جام‌جهانی نورمن وایت ساید است که در جام‌جهانی ۱۹۸۲ اسپانیا برای ایرلند شمالی بازی کرد. تنها ۱۷ سال و ۴۱ روز داشت.

امسال بعد از اولینگا، لوکشاوو با ۱۹ سال از انگلیس دومین بازیکن و جولیان گرین از آمریکا یک ماه از شاو بزرگ‌تر و نفر سوم لیست امسال است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391