برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد شدید مارادونا از رفتار غیرحرفه ای په په

پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۱۰ — ایرنا

ˈدیه گو مارادوناˈ از رفتار په په در دیدار با آلمان شدیدا انتقاد کرد و گفت : کارهای وی امیدهای تیمش برای کسب نتیجه در دیدار برابرآلمان را به باد داده است.

قهرمان سال ۱۹۸۶ جام جهانی اقدامات په په را که منجر به دریافت کارت قرمز در شکست چهار برصفر پرتغال مقابل آلمان شد، احمقانه وغیرحرفه ای خواند.

ضربه بازوی این بازیکن بعد از گل دوم آلمان به صورت توماس مولر گرفت و بازیکن رئال مادرید با خشم سرش را به پیشانی مهاجم آلمانی زد که منجر به دریافت کارت قرمز شد.

مارادونا در تایمز آو ایندیا نوشت: مشاهده چنین رفتار احمقانه ای از وی که شانس تیم را از بین برد و راه را برای گل سوم مولر باز کرد مضحک بود .

آلمان قبل از کارت قرمز په په به لطف پنالتی مولر و گل ماتس هاملز به دو گل دست یافته بودند اما مارادونا براین باور است که آنها پیشتر برای یک ضربه کاشته شانس آوردند .

وی افزود: ضربه پنالتی که آلمان با آن دیوار دفاعی را شکست واقعا نرم بود.

خواوو پریرا خطا کرد اما دفاع میانی بایرن مونیخ از آن نهایت استفاده را برد و داور صربستانی نیز وظیفه اش را انجام داد.

مارادونا اضافه کرد: اما این چیزی از توانمندی آلمانها کم نمی کند .آنها مثل همیشه عالی بودند.

این اسطوره فوتبال تیم یواخیم لو را برای شیوه بازی که برابر کریستیانو رونالدو به کار بردند تحسین کرد و معتقد است که رونالدو طلسم رئال مادرید برای کسب شانس کشورش در مسابقات حیاتی است .

وی خاطرنشان کرد: به کریستیانو رونالدو اجازه داده نشده که یک بازیکن باشد او به رئال مادرید تعلق دارد. شرایط سختی برای وی تعیین شده و او باید سعی کند ازراه دور ضربه بزند.

وی ادامه داد: آخرین باری که او در جام جهانی گلی به ثمر رسانده سال۲۰۱۰ در دیدار مقابل کره شمالی بود . او باید الهام بخش تیمش در دو دیداربعدی مقابل امریکا و غنا در راند ۱۶ باشد.

مارادونا سپس توجه خود را معطوف اسپانیا کرد که فکر می‌کند میتواند با تاکتیکهای دقیق ویسنته دل بوسکه مربی تیم خود را از تحقیر شکست پنج بر یک مقابل هلندی‌ها بهبود ببخشد.

وی اضافه کرد : اسپانیا اگر سربازان قدیمی اش آتش کنند می تواند دوباره خیز بردارد.دل بوسکه باید در استراتژی هایش تجدید نظر کند و به بازیکنانی مانند کک فرصت بازی در الیمپورتانته در ماراکانا دهد.

مارادونا در خاتمه اظهار کرد: این برای تیمی که از سال ۲۰۰۸ تاکنون سه بار عناوین مهم قهرمانی را کسب کرده جدال مرگ و زندگی است. بااین حال آنها با یک مساوی می توانند در گروه باقی مانند اگر ساکروس را شکست دهند و شیلی شکست سختی مقابل مقابل هلندی‌ها متحمل شود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391