برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاتا مارتینو بالاخره به حرف آمد:بارسا همیشه محکوم به برد است

جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۲:۱۳ — خبرآنلاین

جراردو تاتا مارتینو سرمربی آرژانتینی و اسبق بارسلونا برای اولین بار بعد از جدایی از این باشگاه، دراین باره به صحبت پرداخته و در گفتگو با تی.وای.سی اسپورتس شرکت کرد.

جراردو تاتا مارتینو

او در مورد باشگاه کاتالان گفته:« بارسلونا، برد و موفقیت را در "دی.ان.ای" اش دارد» و راجع به لیونل مسی گفته:« این طور نیست که او دائما به فکر این باشد تا کار متفاوتی انجام دهد؛ بلکه این حرکات متفاوت به صورت طبیعی در بازی او بروز می کنند.»

او در مورد باشگاه کاتالان گفت:« آنچه درباشگاه های بزرگی مثل بارسلوناویا باشگاه های کوچکتر، تفاوت‌ها را رقم می زند، این است که آنها همیشه محکوم به برد هستند و این درحالی است که تیم های دیگر با بردهای گاه و بیگاه راضی می شوند.در دی.ان.ی بارسلونا، ژن پیروزی قراردارد و به همین خاطر سال به سال تیم بارسا رقابتی تر می شود. بارسا گروهی از بازیکنان خیلی خوب را در اختیار دارد و از موفقیت خسته نمی شود. فوتبالیست‌ها می دانند که درتیم برتری بازی می کنند و تنها وقتی که خوب بازی کرده و بردهایشان ادامه یابد، در ترکیب تیم خواهند ماند.»

مسی ترسناک است

مارتینودر مورد مسی گفت:« مسی بازیکنی نیست که دائما به فکر این باشد تا کار متفاوتی انجام دهد و حرکات متفاوت او به صورت طبیعی بروز می کنند.یک روز مسی باخودش فکر کرد که زمان آن رسیده که از روی ضربه ایستگاهی مستقیم گلزنی کند وشروع به تمرین ضربات آزاد کرد. اگر کسی بخواهد سه یا چهار سال ابتدایی فوتبال او را مرور کند، می بیند که او حتی پشت ضربات ایستگاهی هم نمی ایستاد. لئو هررکوردی که بخواهد بشکند را می شکند.چون هنوز درسن و سالی است که ترسناک است.»

آرژانتینی‌ها مطمئن باشند

بحث بعدی، در مورد اوضاع آرژانتین در آستانه آغاز جام جهانی بود. مارتینو در این باره گفت:«فکرمی کنم تیم ما تمرکزش را برروی هدفش که انجام کار بزرگی است قرار داده. این گروه از بازیکنان مطمئنند که زمان درخشششان فرا رسیده. در مرحله مقدماتی این بازیکنان با عزمی راسخ پیروزی‌ها را کسب کردند.» و در ادامه راجع به رقابتی بودن فوتبال آرژانتین گفت:« فرصت سفر و مربیگری در خارج از آرژآنتین پارامترهای دیگری را پیش رویم قرار داد تا بتوانم حس رقابت فوتبالمان را درک کنم. سطح رقابت فوتبال آرژآنتین متفاوت با اروپاست.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391