برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مولر:به رکوردهای فردی فکر نمی کنم

پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۰۹:۵۴ — خبرآنلاین

مولر می گوید دوست نداشته در بازی با پرتغال باعث اخراج په په شود.

توماس مولر با ۳ گلی که مقابل پرتغال زد حالا در جام جهانی برای آلمانها هشت گل به ثمر رسانده و می تواند رکورد رونالدو را در جام جهانی بعدی پاک کند . او بعد از درخشش مقابل اصلی ترین رقیب المان در گروه ، با خبرنگار اکیپ گفتگوی کوتاهی داشته

در مورد بازی با پرتغال چه نظری داری ؟

ماعالی شروع کردیم و بازی کاملا در همان جهتی پیش رفت که می خواستیم . ما از دو موقعیت استفاده کردیم و بازی ۲-۰ شد . بعد با دو گل برتری یک بازیکن هم بیشتر شدیم و دیگر برای پرتغال جبران نتیجه خیلی سخت بود. ما از نظر روانی در شرایط خیلی خوبی بودیم . البته به نظرم پرتغال زمانی که تیم کاملی بود از موقعیتهایی که داشت خوب استفاده نکرد. مثلا اگر کونترائو ضربه اش را به گل بدل کرده بود ، نتیجه ۲-۱ می‌شد و کار برای ما سخت تر بود. با همه اینها بازی بعدی ارتباطی به این نتیجه ندارد و ما باید روی آن بازی برنامه ریزی کنیم.

با سه گلی که به ثمر رساندید شما در کنار کلوزه رکورد گلهای زده در جام جهانی را که به رونالدو تعلق دارد ( ۱۵ گل ) به شدت تهدید می کنید . فکر می کنید در این جام بتوانید باز هم آقای گل شوید ؟

باید خونسرد بمانم چون فقط یه بازی سپری شده . ما آمده ایم که قهرمان جهان شویم نه اینکه رکورد بزنیم .من اصلا به رکوردهای فردی فکر نمی کنم و کاملا برایم بی تفاوت است. من سه گل زدم ولی همیشه این طور نمی شود. با اینحال می دانم در جام جهانی شانس زیادی برای آقای گلی دارم . من همیشه نهایت سعی وتلاشم را انجام میدهم ولی هیچکس نمی داند در بازی بعدی چه اتفاقی رخ خواهد داد. نمی گویم که می توانم هر بازی سه گل بزنم ولی در هر بازی برای زدن بیشترین تعداد گل تلاش خواهد کرد.

فکر می کنید اخراج پپه درست بود ؟

به نظرم کمی عجیب بود چون من سرم پایین بود و دقیقا ندیدم که چه اتفاقی رخ داد. همه چیز خیلی سریع بود . او دستش را بلند کرد و به صورت من زد و بعد من صورتم را گرفتم و به زمین افتادم . بعد فکر می کنم او سرش را جلو آورد و به سرم زد . من اصلا دوست نداشتم چنین اتفاقی رخ دهد اما بهر حال در فوتبال اتفاقات غیر قابل پیش بینی رخ می دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391