برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامجومطلق: باید آرژانتین را از کار بیندازیم نه مسی را

چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۱۹ — فارس

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: باید آرژانتین را از کار بیندازیم نه مسی را.

مجید نامجومطلق، در مورد مساوی ایران مقابل نیجریه در جام جهانی گفت: باید این بازی را از دو بعد نگاه کنیم اول بعد نتیجه‌گیری که ما بسیار خوب عمل کردیم زیرا مساوی گرفتن از نیجریه که بازیکنان سرعتی در فاز هجومی دارد،‌بسیار خوب است و اگر راهی به غیر از آنچه که کی‌روش در نظر گرفته بود می‌رفتیم قطعاً در این بازی شکست می‌خوردیم.کی‌روش فضاها را از نیجریه گرفت و سرعت این تیم را کنترل کرد.

وی ادامه داد: اما در بعد فنی باید بگویم ما می‌توانستیم بهتر عمل کنیم در واقع باید بگویم ما به جای با کیفیت بازی کردن، فنی بازی کردیم و توانستیم بازی حریف را کنترل کنیم.

نامجومطلق در مورد اینکه آیا با همین شیوه دفاع می‌توانیم مقابل آرژانتین موفق شویم، گفت: شرایط تیم‌ها با یکدیگر متفاوت است بازی کردن مقابل نیجریه می‌تواند جواب بدهد زیرا این تیم فاقد آپشن‌های لازم برای عبور از دفاع متراکم ما بود و بازیکن خلاق نداشت اما آرژانتین بازیکنان خلاق زیادی دارد که می‌توانند در نبردهای تک به تک کار را پیش ببرند و از فضای متراکم تیم ما عبور کند.بنابراین کی‌روش در این مسابقه باید تدابیر دیگری هم به غیر از گرفتن فضاها از حریف به کار بگیرد.

نامجومطلق تصریح کرد: اگر مقابل نیجریه بخواهیم باز بازی کنیم قطعاً با مشکلات فراوانی روبرو خواهیم شد. ما باید به گونه‌ای بازی کنیم که مهره‌های کلیدی حریف را از کار بیندازیم و خلاقیت را از این تیم بگیریم.

وی در مورد اینکه کی‌روش گفته است اگر فیفا اجازه بدهد و ما با چهارده بازیکن به میدان برویم مسی را می‌توانیم مهار کنیم گفت: اینکه ما بخواهیم فقط روی یک بازیکن زوم کنیم درست نیست اگر ما فقط تمرکزمان بر روی لیونل مسی باشد و از دیگر بازیکنان حریف غافل شویم مشکلات زیادی خواهیم داشت بنابراین ما باید شرایطی را مهیا کنیم که تیم آرژانتین را از کار بیندازیم نه لیونل مسی را.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391