برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نیمار:تلاش میکنم به شماره پیراهنم خیانت نکنم

سه‌شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۳۷ — اختصاصی

قهرمانان من بازیکنانی هستند که میدانند چطور دریبل بزنند.بازیکنانی مثل رونالدینیو، مسی، کریس رونالدو. به نظر من دریبل یک هنر است.

نیمار

نیمار دیروز در کنفرانس مطبوعاتی در مورد آخرین شرایط خودش و تیمش صحبت کرد. او گفت:«من هیچ فشاری بابت جام جهانی روی خودم حس نمیکنم. خیلی خوشحالم که در ۲۲ سالگی وظیفه بزرگی روی دوش من گذاشته شده و باید مردم کشورم را شاد کنم. برزیل تیمی است که یک ستاره ندارد و یک تیم کامل است و همه در آن ستاره هستند؛ با هم کار میکنیم و به هم کمک میکنیم. من میدانم شماره ۱۰ که به من داده شده ارزش بسیار زیادی دارد و تلاش میکنم تا به شماره پیراهنم خیانت نکنم.»

نیمار در ادامه صحبتهایش گفت:«زمانی که برزیل برای اولین بار قهرمان شد من ۱۰ سالم بود. هیچ وقت آن روز را یادم نمیرود و فریادهای هواداران که میگفتند ما قهرمان هستیم، ما قهرمان هستیم هنوز توی گوشم است. رسیدن به جام جهانی و قهرمانی در آن همیشه هدف من بوده است.»

او در مورد الگوهایش در فوتبال گفت:«قهرمانان من بازیکنانی هستند که میدانند چطور دریبل بزنند.بازیکنانی مثل رونالدینیو، مسی، کریس رونالدو. به نظر من دریبل یک هنر است. من همیشه به حرکاتی که زیدان با توپ انجام میداد احترام میگذاشتم و از آنها شگفت زده میشدم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391