برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عدد رمزآلود ۳۹۶۴؛ بخت اروگوئه ای‌ها برای قهرمانی در جام جهانی فوتبال

شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۳۰ — ایرنا

خبرگزاری فرانسه روز شنبه در گزارشی جالب و عجیب و غریب و رمزآلود، از انجام بخت آزمایی های ریاضی اروگوئه ای‌ها برای پیروزی تیم ملی فوتبال کشورشان در جام جهانی ۲۰۱۴ فوتبال در برزیل خبر داد و عدد ۳۹۶۴ را بخت قهرمانی تیم ملی فوتبال اروگوئه ذکر کرد.

تیم تیم ملی آرژانتین و تیم تیم ملی اروگوئه

علاقه مندان به فوتبال در اروگوئه با برخی گمانه زنی‌ها برای موفقیت تیم ملی کشور خود در جام جهانی ۲۰۱۴ فوتبال در برزیل، با تمسک به اعداد و بازی با ارقام ریاضی و بخت آزمایی با آنها، خود را امیدوار می کنند.

تیم ملی فوتبال اروگوئه شاید پس از پیروزی سال ۱۹۵۰ در خانه در مقابل برزیل، دیگر امیدی به پیروزی بر برزیل به ویژه در خانه برزیلی‌ها نداشته باشد اما یک محاسبه ریاضی که به صورت یک ویروس اینترنتی نیز درآمده است، آنها را به یک پیروزی احتمالی در این جام امیدوار کرده است!

براساس این محاسبه ریاضی که عدد ۳۹۶۴ را به عنوان عدد بخت تیم اروگوئه برای قهرمانی در این جام معرفی می کند، تیم ملی فوتبال برزیل در مدت زمان دو سال ۱۹۷۰ تا ۱۹۹۴ که جمع آنها ۳۹۶۴ می شود، موفق شده بود پنج پیروزی کسب کند.

تیم ملی فوتبال برزیل حتی دو بار دیگر در سال های ۱۹۶۲ و ۲۰۰۲ نیز قهرمان جام جهانی شده بود که مجموع این دو عدد نیز ۳۹۶۴ است و در عین حال، آرژانتین نیز در سال های ۱۹۷۸ و ۱۹۸۶ قهرمان جام جهانی شده بود که مجموع این دو عدد نیز ۳۹۶۴ می شود.

این در حالی است که تیم ملی فوتبال آلمان نیز در جام های ۱۹۷۴ و ۱۹۹۰ به مقام قهرمانی دست یافت که باز جمع این دو عدد آخر نیز ۳۹۶۴ است.

به گزارش فرانس پرس، اروگوئه ای‌ها امسال با این بازی با اعداد و یا در واقع بخت آزمایی ریاضی سعی دارند با ترکیب عدد سال

۱۹۵۰ که سال پیروزی تیم ملی فوتبال اروگوئه مقابل برزیل و در واقع قهرمانی در جام جهانی آن سال بود، با سال ۲۰۱۴ که جمع آنها نیز ۳۹۶۴ می شود، ثابت کنند که پیروز این جام، تیمی به جز اروگوئه نخواهد بود و این عدد بخت آنها نیز پشتوانه بسیار قوی و محکمی دارد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391