برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سزار: از هر زمانی برای جام جهانی آماده تر هستم

جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۲۶ — باشگاه خبرنگاران

دروازه‌بان تیم ملی برزیل گفت: از هر زمانی برای حضور در جام جهانی آماده تر هستم.

ژولیو سزار

ژولیو سزار دروازه بان تیم ملی برزیل معتقد است هم اکنون بسیار آماده تر از جام جهانی قبلی در آفریقای جنوبی است، در جاییکه به خاطر اشتباه وی تیم ملی برزیل حذف شد.

وی در این خصوص گفت: من به صورت حرفه‌ای از جام جهانی ۲۰۱۰ بهتر هستم، وقتی که چنین چیزی نزدیک می‌شود، شما نیاز به استراحت و آرامش دارید، من در سال ۲۰۱۰ اعتماد به نفس زیادی داشتم، چون انتظار هر اتفاقی را داشتم، اما هم اکنون شرایط متفاوت تر است و تجارت شخصی فوق العاده‌ای دارم.

روند آماده سازی من برای حضور در این مسابقات عالی بوده‌ و فکر می‌کنم ۱۰۰ درصد آماده هستم، تیم تورنتو تنها تیمی بود که درهایش برای من باز بود، من با باشگاه‌های زیادی صحبت کنم و شامل باشگاه‌های برزیل هم می‌شد اما مذاکرات اغلب موفق نبود، اما من می‌دانم چطور بازی کنم و از لحاظ فیزیکی هم اکنون در بهترین شرایط ممکن به سر می‌برم.

اگر در هیچ باشگاه‌های بازی نمی‌کردم، به سختی تلاش می‌کردم. زمانیکه شما لحظات بدی را دارید می‌گذرانید، به دنبال این هستید ویژگی‌های مثبت پیدا کنید و من این کار را انجام دادم، من نیاز داشتم تا نقاط قوتم را پیدا کنم و به بازی قبلم باز گردم.و

من فکر نمی‌کنم فشاری وجود داشته، می‌دانم مردم مرتبا مرا زیر سوال می‌برند که چرا مرا انتخاب کردند، امام بیان به من اعتماد داشتند و مرا برگزیدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391