برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بکن باوئر: امیدوارم هوینس دوران زندانش را تاب بیاورد

جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۶ — فارس

مدیر افتخاری باشگاه بایرن مونیخ ابراز امیدواری کرد اولی هوینس بتواند دوران زندانش را تاب بیاورد.

اولی هوینس

فرانتس بکن باوئر که عنوان ریاست افتخاری باشگاه بایرن مونیخ را به عهده دارد ابراز امیدواری کرده اولی هوینس که به خاطر فرار مالیاتی محکومیت سه سال و نیمه خود را در زندان آغاز کرده بتواند این دوران را پشت سر بگذارد.

وکیل هوینس دوشنبه اعلام کرد او محکومیت خود را در زندان لندزبرگ که در ۷۰ کیلومتری مونیخ است آغاز کرده و تا سه سال و نیم دیگر باید در آنجا بماند. مدیر پیشین بایرن مونیخ مالیات ناشی از درآمد ۲۸.۵ میلیون یورویی خود را در حسابی پنهانی در یکی از بانک‌های سوییس نگه داشته بود و آن را نپرداخت.

بکن باوئر در این زمینه به نشریه بیلد گفت: امیدوارم هوینس محکومیت خود را بدون هیچ مشکلی تاب آورده و بدون هیچ مشکلی بیرون بیاید. این شرایط خیلی بدی برای او است. او فردی آزاد بود اما اکنون باید روزهای زیادی را در یک اتاق کوچک بگذراند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391